Laptop Tamiri & Bakımı

Notebook Arızaları

Notebook anakart tamiri, değişimi, onarımı

Notebook bios yazılımı update edilmesi onarılması,

Notebook elektronik parçaların onarımı,

Notebook Lcd ekran tamiri, değişimi, onarımı,

Notebook lcd ekran inverter tamiri, değişimi, onarımı,

Notebook optik okuyucu, optik sürücü Cdrom, Dvdrom, dvd combo, Dvd-Writter,
Dvdrw multidrive tamiri, değişimi, onarımı,

Notebook lcd kablo, lcd cable, lcd ekran kablosu tamiri, değişimi, onarımı

Notebook adaptör tamiri, onarımı,

Notebook ekran kartı tamiri, vga tamiri, değişimi, onarımı,
 

Notebook Tamiri

Notebookunuzun girişleri(usb,Ethernet,1394 vb..) çalışmıyorsa notebookunuz şarj olmuyorsa, notebookunuz hiç çalışmıyorsa,notebookunuz donuyorsa, notebookunuz resetliyorsa, notebookunuz zamanla kendiliğinden kapanıyorsa, notebookunuz CD okumuyorsa, notebookunuza işletim sistemi kurulmuyorsa, notebookunuzun ekranı silikse, notebookunuzun pili az gidiyorsa, notebookunuza sıvı döküldüyse, notebookunuzun klavyesi çalışmıyorsa, notebookunuzun menteşeleri kırıksa, kapağı öne ya da arkaya düşüyorsa, notebookunuzun kasası kırıksa ve bunlar gibi arızalarla karşılaşıyorsanız...
 

Arızalı notebook'larınızı adresinizden alıyor adresinize teslim ediyoruz, Teknik servisimizde her marka notebook tamirini yapmaktayız. Fiyat ve arıza bilgisi verildikten sonra onaylamanız durumunda tamir işlemini gerçekleştirimekteyiz. Tamirin onaylanmaması durumunda işlem yapılmadan cihazınız size geri teslim edilir.

NOTEBOOK BAKIM & ONARIM

 

Müşterilerimize Verdiğimiz Hizmetlerimiz;

Notebook lcd ekran değişimi - notebook klavye değişimi - notebook anakart tamiri ve değişimi - notebook optik okuyucularının temizlenmesi ve değişimi - darbelerden ve yıpranmadan kaynaklanan notebook kasa menteşe ve butonların değişimi ve tamiri - notebook harddisk değişimi - notebook batarya hücrelerinin yenilenmesi ve tüm notebook arızalarının giderilmesi firma politikası olarak belnimsediğimiz hızlı çözüm garantisi ve uygun fiyat ile müşterilerimize sunulmaktadır

Marka Bağımsız Servis Olmamızın Avantajları;

1- ARIZA TESPİT SÜRESİ : MAXİMUM 3 GÜN

2- ORJİNAL PARÇA UYGUN FİYAT

3- ZENGİN STOK SEÇENEĞİ

4- ÜCRETSİZ TELEFON DESTEK HİZMETİ

Firmamız tarafından yapılan bütün laptop tamirleri 6 ay işçilik ve 1 yıl parça garantisi altındadır

Onarımı yapıldıktan sonra Mardin içi teslimatlar kendi araçlarımızla Mardin dışı teslimatlar ise kargo ile gönderilir.

 

Kullanıcılar tarafından çok sayıda karşılaşılan çoğu durumlarda değişmesi olası olmayan bu yüzden anakart değiştirmeye kadar giden Chipset değişim ve tamir işlemlerini garantili olarak gerçekleştiriyoruz.

Notebookunuzda usb girişleri çalışmıyorsa, zamanla donuyorsa ya da bunlara benzer sorunlarla karşılaşıyorsanız notebookunuzun Chipseti arızalı demektir. Bu kesin bir karar değil ama bu tarz arızaların %70-80 i chipset arızasından kaynaklanıyor. Götürdüğünüz her yerden notebookunuz için anakart değişmesi gerek diyeceklerdir. Buda notebooka göre değişen ama yüksek ücretli bir işlemdir. Sizi bu masraftan kurtarıyor daha makul bir fiyata sorunlarınızı gideriyoruz.

 

Notebook Bakım-Onarım ve Servis Hizmetlerimiz.

 

Notebook Anakart Değişimi:

Bizden veya Herhangi Bir Firmadan Aldığınız Notebook Bilgisayarınızın Ankart Değişimini Firmamız Güvencesinde ve Profesyonel Teknik Servisimize Montajını Yaptıra Bilirsiniz. Bunun İçin Bizle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır.

Not: Bu İşlem Parça Temin Süresine Göre Değişkenlik Göstermektedir.

 

Notebook İşlemci ve Fan Bakımı:

İşlemciniz Yetersizmi Geliyor veya İşlemciniz Isınıyor mu? Bu Soruna Kalıcı Çözüm Bizde. Tüm Notebook Bilgisayarların İşlemci ve Fan Değişimini Profesyonel Bir Şekilde Yapmaktayız.

Not: Bu İşlem  Kargo Süresi Hariç 3 Gün Sürmektedir.

 

Notebook Harddisk ve Ram Değişimi:

İster Eski İster Yeni Notebook Bilgisayarınızın Harddisk ve Ram Yükseltmesini Bilgisayarınızın Desteklediği Ölçülerde Profesyonel Bir Şekilde Yapmaktayız.

Not: Bu İşlem Kargo Süresi Hariç 5 Saat Sürmektedir.

 

Notebook Lcd Ekran Değişimi:

Notebook Bilgisayarınızın Ekranımı Kırıldı Üzülmeyin Firmamız Tüm Notebook Marka ve Modelleri İçin Ekran Boyutu Fark Etmeksizin Profesyonel Bir Şekilde Ekran Değişimi Yapmaktayız.

Not: Bu İşlem Kargo Hariç 1 Gün Sürmektedir.

 

Notebook Bilgisayar Kasa Değişimi:

Kırılan,Ezilen,Çatlayan ve Hasar Gören Notebook Bilgisayarlarınızın Plastik ve Metal Kasalarının Değişimini Profeseonel Servisimizde Yaptıra Bilirsiniz.

Not: Bu İşlem Parça Temin Süresine Göre Değişkenlik Göstermektedir.

 

Notebook Kuzey-Güney Chipset Tamiri:

Notebook Bilgisayarınızın Anakartı Üzerinde Bulunan Entegre Ati-Nvidia-İntel Gibi Chipsetlerini Gerek Reballing Yöntemi ile Gerek Sıfır Chipset Değişimi ile Profesyonel Bir Şekilde Yenileme İşlemi Yapmaktayız.

Notebook Elktronik Arıza Tamiri:

 

Elektirikten Doğan Besleme ve Mosfet Arızalarını Ölçüp ve Arıza Tespit Yaptıktan Sonra Kısa Devresini Giderip Normal Bir Şekilde Çalışmasını Sağlıyoruz.

Notebook Bios Update:

 

Şifreli ve Hatalı Biosları Eprom Yöntemi ile Güncelleyerek Yazılımsal Hatalarını Profesyonelce Pic Programlama Yapmaktayız.

 

 

Telif Hakkı 2013-2014 Mardin Protek Bilgisayar & Güvenlik Sistemleri'ne Aittir.
Online : 1 | Bügün : 30
Toplam : 238471